o Essiac

Príbeh Essiac je príbehom priateľstva a humanitárnosti.
Počas práce zdravotnej sestry v Ontáriu sa Rene Caisse spriatelila s príslušníkom národa Ojibwe, ktorý ju priviedol k domorodému bylinkárstvu. Naučil ju, ako pripraviť bylinkový čaj, ktorý očistí telo od toxínov a posilní imunitný systém.

Filozofia spoločnosti Essiac spočíva v nádeji, srdci a zdraví.

Rene Caisse
r. 1922
Caisse pripraví svoju prvú šálku čaju, ktorý nazýva Essiac (obrátene jej meno), a podáva ho pacientom na svojej klinike v Haileybury v Ontáriu. Svoj život zasvätí podpore zdravia a wellness v Kanade integráciou starodávnych liekov do modernej medicíny.
Kombináciou silných prírodných ingrediencií, tradičných liečivých princípov a modernej vedy vytvára Essiac produkty, ktoré zvyšujú a obnovujú zdravie.

Súčasnosť
Dnešný Essiac je teraz v rodinnom vlastníctve. O storočie neskôr hrdo používame originálnu receptúru, ktorú zdokonalila Rene Caisse. Keď sme sa stretli s našimi vlastnými zdravotnými problémami, považujeme zdravie za viac ako za podnikanie. Sme nadšení z výroby produktov, v ktoré veríme. Sme nadšení, že môžeme hrať úlohu pri pomáhaní ľuďom cítiť sa zdravšie a šťastnejšie.

Ochranná známka pre Essiac bola podaná na kanadskú vládu pred jej smrťou, aby sa chránilo jej dedičstvo a zabránilo sa kopírovaniu. Pôvodný vzorec dala spoločnosti s názvom Resperin 26. októbra 1977, ktorá práva previedla 29. mája 1995 na spoločnosť ESSIAC® Products Inc. a spoločnosť Resperin bola dobrovoľne rozpustená. Spoločnosť Essiac Products Inc. vlastní a vyrába bylinnú receptúru ESSIAC® v zariadeniach schválených spoločnosťou cCMG a Health Canada. Distribuujeme ESSIAC® prostredníctvom spoločnosti Essiac Canada International. Spoločnosť Essiac Canada International dnes vlastní práva na názov ESSIAC® v 51 krajinách sveta a na výrobu patentovaného vzorca, ktorý vyvážame do celého sveta.
Essiac Zavrieť menu